Monumo jest odważną marką, która od samego początku sięga po wybitnych projektantów i nowe technologie. Powierzyć nam przestrzeń to oddać ją w ręce zdolnych designerów, którzy tworzą zgodnie z ideą „no limits in form”. Nie stawiamy granic, otwieramy nowe możliwości. Także dzięki technologii rotomouldingu, w której produkujemy nasze wyroby z wysokiej klasy polietylenu, możemy zagwarantować najwyższa, powtarzalną jakość. Uważamy że Polietylen to coś więcej niż tworzywo sztuczne. To możliwości, użyteczność i pasja. To także sposób aby prostej przestrzeni nadać ponadczasowy charakter.

Produkty Monumo charakteryzuje ponadczasowe wzornictwo, doskonała jakość i zaawansowane technologie.

Przykładamy należytą staranność do tego czym się zajmujemy.
Nasz System Zarządzania Jakością oraz produkcją jest zgodny z wymaganiami ISO 9001

Monumo Lab

Punktem wyjścia jest dla nas dobre wzornictwo które jest dostępne dla każdego. Monumo Lab to ludzie z pasją i wyobraźnią – projektanci i architekci, pracownicy działu technologicznego, działu odpowiedzialnego za rozwój produktu, a także marketingu i sprzedaży – ekspertów od słuchania opinii użytkowników. Zapraszamy do świata Monumo Lab.

Monumo-16

Jesteśmy po to, by uczynić wyjątkową każdą przestrzeń. Wnosimy do powierzonego nam miejsca młode, nowoczesne wzornictwo i profesjonalne wykonawstwo w najlepszy wydaniu. Donice, meble, elementy dekoracyjne MONUMO wpisują się w każdą przestrzeń - hotelu, restauracji, kawiarni, sklepu, domu czy ogrodu - czyniąc ją nietuzinkową i zaskakującą

Design


Głównym bodźcem dla rozwoju kolekcji Monumo zawsze jest człowiek. Jego indywidualne potrzeby, te praktyczne jak i te estetyczne, związane z poszukiwaniem dobrego, ponadczasowego stylu.

Quality


Dobre wykonanie w połączeniu z innowacyjnymi technologiami to gwarancja sukcesu. W Monumo stawiamy na jakość a w procesie tworzenia przyświeca nam idea Made in Poland.

Usability


Funkcjonalność naszych produktów to kolejna cecha które je wyróżnia. W myśl tej idei zaprojektowaliśmy nasze produkty tak aby sprawdzały się w każdych warunkach.

Technologia

Produkty marki Monumo powstają z tworzywa sztucznego w technologi rotomouldingu, znanej również jako formowanie rotacyjne. Proces produkcji polega na wypełnieniu dwu – lub wieloczęściowej formy odpowiednią ilością materiału w postaci proszku lub granulatu i poddaniu jej działaniu wysokiej temperatury, przy jednoczesnym wolnym ruchu obrotowym wokół dwóch prostopadłych os

Nasz System Zarządzania Jakością oraz produkcją jest zgodny z wymaganiami ISO 9001

Podziel się Monumo.

Jeżeli zainteresowała Cię filozofia marki, technologia lub produkty poinformuj o tym znajomych. Może oni też dołączą do świata Monumo.

Aktualności

Dowiedz się co słychać w świecie Monumo. Aktualności, ciekawe artykuły i spostrzeżenia.

Więcej

Bądźmy w kontakcie.

Jeżeli masz pytania chętnie na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami.

KONTAKT