Donice na taras

Stawiamy na styl i jakość produktów. Naszym największym atutem są kreatywni ludzie, którzy idealnie realizują nasze motto przewodnie - no limits in form.

Dzięki bezdyskusyjnym walorom wizualnym oraz użytkowym donice ozdobne na taras Monumo, które czekają w tej kategorii, z pewnością zadowolą zarówno zwolenników ponadczasowej klasyki, jak i nowoczesnych form. Przygotowaliśmy starannie wyselekcjonowaną kolekcję modeli, których podstawowe zadanie to najlepsze możliwe wyeksponowanie walorów roślinności oraz aranżacji tarasu, czyli przestrzeni bardzo często traktowanej wspólnie z pomieszczeniami domowymi. Taras jako wizytówka domostwa jest widoczny zarówno z salonu, jak i ulicy, stanowi również idealne miejsce do przyjmowania gości. Wszystko to sprawia, że jego odpowiednie wyposażenie i spójna aranżacja są bardzo istotnymi kwestiami. Trudno w tym kontekście znaleźć lepsze rozwiązanie od naszych ozdobnych donic!

Wykorzystanie naszych wyrobów to niezawodny sposób na stworzenie unikalnej, nietuzinkowej przestrzeni, w której walory wizualne i użytkowe współgrają w idealnej harmonii. Designerskie donice Monumo wykonane zostały z wysokiej jakości tworzywa sztucznego – polietylenu, formowanego innowacyjną metodą rotomouldingu. Dzięki temu udało się nam osiągnąć wysoką trwałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne, promieniowanie UV, wpływ opadów czy skrajnych temperatur. Przy tym owa technologia oznacza się bardzo dużą precyzją, co w praktyce oznacza, że nasi projektanci mogą dać w pełni upust swojej kreatywności. Efekt to szeroka gama zachwycających wzornictwem modeli, które doskonale sprawdzają się przy dekorowaniu tarasów przynależących zarówno do prywatnych posesji, jak i obiektów użyteczności publicznej, restauracji oraz hoteli.

slim line aranz

Bądźmy w kontakcie.

Jeżeli masz pytania chętnie na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami.

KONTAKT