Donice do biura

Stawiamy na styl i jakość produktów. Naszym największym atutem są kreatywni ludzie, którzy idealnie realizują nasze motto przewodnie - no limits in form.

W trosce o dobre samopoczucie klientów i pracowników, przestrzeń biurową warto udekorować roślinnością. Osoby przebywające w zielonym otoczeniu czują się pewnie, komfortowo oraz przyjemnie, co przekłada się na lepszą efektywność pracy, bądź większą skłonność do złożenia zamówienia. Przy tym jednak warto pamiętać, by zadbać również o estetyczną, dopasowaną do aranżacji pomieszczenia, ekspozycję roślin. W tej kwestii najlepiej postawić na nowoczesne donice do biura Monumo. Oferujemy starannie wyselekcjonowaną gamę designerskich modeli donic, które zostały zaprojektowane z myślą o małych, średnich i dużych firmach. Są to wyroby w równym stopniu dopracowane pod kątem wizualnym, co użytkowym.

Dzięki wykorzystaniu w produkcji wysokogatunkowego tworzywa sztucznego – polietylenu oraz innowacyjnej metody formowania rotacyjnego, produkty z tej kategorii charakteryzują się nie tylko najwyższą, powtarzalną, jakością, lecz także bogactwem form, kształtów oraz kolorów. Dzięki temu możliwe jest wykorzystanie naszych donic biurowych zarówno wewnątrz budynków, gdzie w subtelny sposób dopełnią wykończenie, jak i na zewnątrz, w charakterze ozdoby zachęcającej potencjalnych klientów do wejścia (dużą odporność na wpływ czynników atmosferycznych, w tym promieniowania UV). Proponowane akcesoria są nowoczesne, trwałe, łatwe w utrzymaniu czystości, estetyczne i produkowane w Polsce. Dopracowane wzornictwo, za którym stoją renomowani designerzy, nie rozprasza pracowników, a równocześnie powoduje, że nasze donice biurowe optymalnie wpasowują się w aranżację wnętrza budynku. Wszystko to sprawia, że wyroby z tej kategorii będą ozdobą siedziby każdej firmy.

valencia ibs

Bądźmy w kontakcie.

Jeżeli masz pytania chętnie na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami.

KONTAKT