Donice do ogrodu

Stawiamy na styl i jakość produktów. Naszym największym atutem są kreatywni ludzie, którzy idealnie realizują nasze motto przewodnie - no limits in form.

Ogromna funkcjonalność oraz znakomite wzornictwo – ozdobne donice do ogrodu, które znajdują się w tej kategorii, sprawią, że rośliny będą prezentować się jeszcze lepiej. Niezależnie od preferowanej aranżacji, ilości bądź rozmiaru poszczególnych bylin, drzewek, krzewów czy kwiatów, wykorzystanie naszych ozdobnych donic ogrodowych pozwala wyśmienicie dopełnić zarówno klasyczną, jak i modernistyczną kompozycję. Oryginalny design wyrobów Monumo to efekt ścisłej współpracy z renomowanymi projektantami, dzięki czemu doskonale wpisują się w każdą przestrzeń. Oznacza to, że ich obecność w starannie pielęgnowanym ogrodzie pomoże odkryć jego całkiem nowe oblicze. W skład asortymentu wchodzi szereg modeli o różnych rozmiarach, kształtach i kolorystyce, dzięki czemu niezależnie od uprawianych gatunków czy pozostałych elementów wykończenia możemy zaoferować wiele ciekawych alternatyw.

Oprócz niezaprzeczalnych walorów wizualnych nasi klienci mogą spodziewać się także szerokiej funkcjonalności. W produkcji wykorzystujemy wysokogatunkowy polietylen, który idealnie sprawdza się jako materiał na całosezonowe donice ogrodowe. Jest bardzo lekki, a zarazem trwały. Przy tym wyróżnia się ponadprzeciętną odpornością na działanie promieniowania UV, skrajnych temperatur czy opadów atmosferycznych, co gwarantuje, że zachowa pełnie swoich właściwości nawet przy długotrwałej ekspozycji na warunki zewnętrzne. Do tego dochodzi dopracowana konstrukcja dostosowana do wymagań poszczególnych roślin (w ofercie mamy modele z podwójnym i pojedynczym dnem).

Bądźmy w kontakcie.

Jeżeli masz pytania chętnie na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami.

KONTAKT