Stylowe donice ogrodowe

Stawiamy na styl i jakość produktów. Naszym największym atutem są kreatywni ludzie, którzy idealnie realizują nasze motto przewodnie - no limits in form.

Ogromna funkcjonalność oraz znakomite wzornictwo – ozdobne donice do ogrodu, które znajdują się w tej kategorii, sprawią, że rośliny będą prezentować się jeszcze lepiej. Niezależnie od preferowanej aranżacji, ilości bądź rozmiaru poszczególnych bylin, drzewek, krzewów czy kwiatów, wykorzystanie naszych ozdobnych donic ogrodowych pozwala wyśmienicie dopełnić zarówno klasyczną, jak i modernistyczną kompozycję. Oryginalny design wyrobów Monumo to efekt ścisłej współpracy z renomowanymi projektantami, dzięki czemu doskonale wpisują się w każdą przestrzeń. Oznacza to, że ich obecność w starannie pielęgnowanym ogrodzie pomoże odkryć jego całkiem nowe oblicze. W skład asortymentu wchodzi szereg modeli o różnych rozmiarach, kształtach i kolorystyce, dzięki czemu niezależnie od uprawianych gatunków czy pozostałych elementów wykończenia możemy zaoferować wiele ciekawych alternatyw.

Oprócz niezaprzeczalnych walorów wizualnych nasi klienci mogą spodziewać się także szerokiej funkcjonalności. W produkcji wykorzystujemy wysokogatunkowy polietylen, który idealnie sprawdza się jako materiał na całosezonowe donice ogrodowe. Jest bardzo lekki, a zarazem trwały. Przy tym wyróżnia się ponadprzeciętną odpornością na działanie promieniowania UV, skrajnych temperatur czy opadów atmosferycznych, co gwarantuje, że zachowa pełnie swoich właściwości nawet przy długotrwałej ekspozycji na warunki zewnętrzne. Do tego dochodzi dopracowana konstrukcja dostosowana do wymagań poszczególnych roślin (w ofercie mamy modele z podwójnym i pojedynczym dnem).

longerino corten 11

Naszą kolekcję ogrodową zaprojektowaliśmy z myślą o tych, którzy szukają estetycznych i funkcjonalnych akcesoriów – starannie wykonanych z dbałością o detale. Klasyczne i modernistyczne, opływowe, prostopadłościenne oraz wielokątne donice do ogrodu z polietylenu:

  • doskonale dopełnią aranżację przestrzeni zewnętrznej,
  • są lekkie i mobilne – z łatwością przestawisz je z jednego miejsca w inne,
  • są trwałe, odporne na uszkodzenia i czynniki atmosferyczne – posłużą Ci wiele lat,
  • idealnie osłonią rośliny oraz będą ciekawą ozdobą balkonu, tarasu i altany.

Wszystkie doniczki wykonaliśmy metodą formowanie rotacyjnego. Technika ta gwarantuje precyzyjne odwzorowanie najdrobniejszych szczegółów. Dzięki geometrycznej formie poszczególne donice MONUMO dowolnie zestawisz ze sobą i połączysz w awangardową dekorację.

Podświetlane donice – idealny wybór na taras i do ogrodu

W kolekcji donic do ogrodu MONUMO znajdą coś dla siebie zarówno wielbiciele klasyki, jak i awangardy. Wiele z naszych modeli wyposażyliśmy w nowoczesne, energooszczędne podświetlenie LED. Delikatne światło padające na rośliny od dołu zapewni genialny efekt światłocienia i stworzy przed domem wyjątkowy klimat.

W tej kategorii mamy dla Ciebie doniczki:

  • z białym podświetleniem LED o ciepłej albo zimnej temperaturze barwowej,
  • z wbudowanym modułem RGB, czyli zdalnie sterowane przy pomocy pilota. Dzięki temu wygodnie zmienisz kolor podświetlenia oraz ustawisz odpowiednią jasność w zależności od indywidualnych preferencji.

Odkryj najnowszą kolekcję MONUMO – wybierz swoją ulubioną donicę i podziwiaj ogród również po zmroku!

Bądźmy w kontakcie.

Jeżeli masz pytania chętnie na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami.

KONTAKT