Realizacje

Zainspiruj się Monumo.

W firmie Monumo zajmujemy się produkcją m.in. donic ozdobnych oraz mebli, które tworzone są z myślą o dekorowaniu wnętrz firmowych. Od początku działalności, wraz z liczną grupą projektantów, zrealizowaliśmy mnóstwo wspaniałych projektów. Ich przykłady prezentujemy na tej stronie – zapraszamy do zapoznania się z nimi! Nasze wyroby zdobią pomieszczenia m.in. obiektów handlowo-usługowych, lokali gastronomicznych i biurowców segmentu premium. W codziennej pracy przykładamy dużą wagę do tego, aby zaaranżować przestrzeń w sposób praktyczny i harmonijny, dopasowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie.

Z przyjemnością podejmiemy się realizacji każdego zlecenia. Wszystkie osoby, które chcą udekorować swoją przestrzeń wysokiej jakości, funkcjonalnymi dodatkami zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na każde pytanie i dokładnie omówimy zakres oferty.

Tylko kilka kroków dzieli Cię od tego, aby nadać np. biurowej przestrzeni unikalnego charakteru, dzięki któremu praca w niej będzie wyjątkowo komfortowa!

Lokalizacja: Galeria Wiślanka

Produkt: Donica Vesari, Donica Vendetta, Donica Volcano

Miejsce: Żory, Polska

Lokalizacja: IBS Poland - Biurowiec

Produkt: Donica Valencia

Miejsce: Polska

Lokalizacja: Kingslayer Studio

Produkt: Donica Valencia

Miejsce: Polska, Zielona Góra.

Bądźmy w kontakcie.

Jeżeli masz pytania chętnie na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami.

KONTAKT