Stylowe donice do salonu

Stawiamy na styl i jakość produktów. Naszym największym atutem są kreatywni ludzie, którzy idealnie realizują nasze motto przewodnie - no limits in form.

O charakterze aranżacji danego wnętrza w równym stopniu, co materiały wykończeniowe, decydują dodatki. Nowoczesne, ozdobne donice do salonu z tej kategorii sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających dekoratorów wnętrz. Czeka tu unikalne, zróżnicowane wzornictwo, przy projektowaniu którego przyświecała zasada „no limits in form”, a także właściwości użytkowe gwarantujące wieloletnią trwałość.

W Monumo współpracujemy z niezwykle utalentowanymi projektantami, co znajduje odbicie w oferowanej gamie produktowej. Design naszych nowoczesnych donic do salonów potrafi odmienić charakter każdego wnętrza. Oryginalne kształty, faktury, desenie oraz kolorystyka łączą się w niepowtarzalny sposób, co w pełni odpowiada najnowszym trendom aranżacyjnym. Nasze produkty pozwalają nie tylko na kreowanie nastroju, lecz także podkreślanie walorów estetycznych przestrzeni. Jest to typ najbardziej pożądanych akcesoriów, w najlepszy możliwy sposób łączących ponadczasowe piękno i użyteczność. Osiągnięcie takiej charakterystyki jest możliwe, ponieważ nasi designerzy pracują na unikalnym tworzywie. Bazą dla opisywanych ozdobnych donic jest polietylen, czyli materiał plastyczny, lekki, mocny, a zarazem efektowne wizualnie. Dzięki innowacyjnej obróbce technologią rotomouldingu, znanego również jako formowanie rotacyjne, możemy zagwarantować najwyższą, powtarzalną jakość, jak również niespotykaną precyzję i bogactwo zdobień. Do tego dochodzi duża odporność na uszkodzenia mechaniczne czy wpływ promieniowania UV, co przekłada się na zachowanie wszystkich właściwości w trakcie wieloletniej eksploatacji.

donica czern

Nowoczesne donice do salonu o opływowych oraz geometrycznych kształtach będą piękną ozdobą przestrzeni dziennej, sypialni lub domowego biura. A to dopiero początek ich możliwości. Ponieważ nasze doniczki wykonaliśmy z wysokiej jakości polietylenu, z powodzeniem wystawisz również na zewnątrz – na taras, balkon, do ogrodu albo na patio.

Co je wyróżnia?

  • Są odporne na warunki pogodowe – mróz, opady atmosferyczne i promieniowanie UV.
  • Kolory pozostają nasycone pomimo upływu czasu oraz ekspozycji na światło słoneczne.
  • Powierzchnia tworzywa sprawia, że bardzo łatwo wyczyścić je przy użyciu ściereczki i wody z mydłem.

Planujesz zakup donic do salonu? Postaw na funkcjonalność!

O donicach do salonu MONUMO można śmiało powiedzieć, że są naprawdę uniwersalne. W naszej kolekcji znajdziesz modele:

  • w różnych kształtach i wielkościach,
  • w modnej kolorystyce,
  • z efektownym podświetleniem LED.

Dzięki ich geometrycznym formom możesz je dowolnie ze sobą zestawiać, tworząc designerskie kompozycje. Wybierz model z energooszczędną żarówką LED o ciepłej barwie światła, które sprzyja relaksowi, a stworzysz w ten sposób przytulny nastrój. Ciekawym rozwiązaniem są też doniczki z wbudowanym modułem RGB – za pomocą pilota wygodnie zmienisz ich kolor oraz dopasujesz jasność do swoich preferencji.

Myślisz, że podświetlane donice to dobry wybór tylko na taras i do ogrodu? Wręcz przeciwnie! Jeśli podoba Ci się nowoczesny, awangardowy styl we wnętrzach, zaproś produkty z naszej kolekcji również do salonu. Ustaw je w strefie wypoczynkowej, a zyskasz stylową alternatywę dla klasycznej lampy podłogowej. W tej kategorii znajdziesz designerskie doniczki, które podkreślą charakter każdej aranżacji – sprawdź!

Bądźmy w kontakcie.

Jeżeli masz pytania chętnie na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami.

KONTAKT