Donice do salonu

Stawiamy na styl i jakość produktów. Naszym największym atutem są kreatywni ludzie, którzy idealnie realizują nasze motto przewodnie - no limits in form.

O charakterze aranżacji danego wnętrza w równym stopniu, co materiały wykończeniowe, decydują dodatki. Nowoczesne, ozdobne donice do salonu z tej kategorii sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających dekoratorów wnętrz. Czeka tu unikalne, zróżnicowane wzornictwo, przy projektowaniu którego przyświecała zasada „no limits in form”, a także właściwości użytkowe gwarantujące wieloletnią trwałość.

W Monumo współpracujemy z niezwykle utalentowanymi projektantami, co znajduje odbicie w oferowanej gamie produktowej. Design naszych nowoczesnych donic do salonów potrafi odmienić charakter każdego wnętrza. Oryginalne kształty, faktury, desenie oraz kolorystyka łączą się w niepowtarzalny sposób, co w pełni odpowiada najnowszym trendom aranżacyjnym. Nasze produkty pozwalają nie tylko na kreowanie nastroju, lecz także podkreślanie walorów estetycznych przestrzeni. Jest to typ najbardziej pożądanych akcesoriów, w najlepszy możliwy sposób łączących ponadczasowe piękno i użyteczność. Osiągnięcie takiej charakterystyki jest możliwe, ponieważ nasi designerzy pracują na unikalnym tworzywie. Bazą dla opisywanych ozdobnych donic jest polietylen, czyli materiał plastyczny, lekki, mocny, a zarazem efektowne wizualnie. Dzięki innowacyjnej obróbce technologią rotomouldingu, znanego również jako formowanie rotacyjne, możemy zagwarantować najwyższą, powtarzalną jakość, jak również niespotykaną precyzję i bogactwo zdobień. Do tego dochodzi duża odporność na uszkodzenia mechaniczne czy wpływ promieniowania UV, co przekłada się na zachowanie wszystkich właściwości w trakcie wieloletniej eksploatacji.

Bądźmy w kontakcie.

Jeżeli masz pytania chętnie na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami.

KONTAKT