Meble podświetlane

Stawiamy na styl i jakość produktów. Naszym największym atutem są kreatywni ludzie, którzy idealnie realizują nasze motto przewodnie - no limits in form.

Połączenie funkcjonalności umeblowania oraz oświetlenia – właśnie na to mogą liczyć klienci, którzy wybiorą nasze podświetlane meble ozdobne LED projektowane i produkowane w Polsce. Tak jak w przypadku pozostałych wyrobów z logo Monumo, również tu nietuzinkowe, oryginalne wzornictwo idzie w parze ze znakomitymi walorami użytkowymi.

Hołdując zasadzie „no limits in form”, która jest motywem przewodnim naszej działalności, przedstawiamy umeblowanie, za którego design odpowiadają utalentowani projektanci o międzynarodowej renomie. Dzięki temu modele wchodzące w skład tej kategorii potrafią odmienić oblicze każdej przestrzeni. Wyśmienicie sprawdzą się zarówno w aranżacji salonu, tarasu bądź balkonu, jak i budynków użytku publicznego – ogródków, hoteli, barów czy restauracji. Jest to przede wszystkim propozycja dla osób, które lubią, gdy w otoczeniu nie brakuje eleganckich przedmiotów. Z drugiej strony stanowi również ciekawe rozwiązanie w przypadku pomieszczeń o mniejszym metrażu, gdzie nie ma wystarczająco miejsca na elementy oświetleniowe i meble jednocześnie. Wysokiej jakości wykonanie przy wykorzystaniu starannie wyselekcjonowanego polietylenu, obrabianego innowacyjną technologią rotomuldingu, sprawia, że możliwości wykorzystania oferowanych podświetlanych mebli ozdobnych są praktycznie nieograniczone – efektowny wygląd pozwala cieszyć się nimi w domu, natomiast odporność na wpływ warunków atmosferycznych, promieniowania UV, czy skrajnych temperatur czyni z nich idealne wyposażenie terenów zewnętrznych.

choinka s 13

Bądźmy w kontakcie.

Jeżeli masz pytania chętnie na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami.

KONTAKT