Ciekawa stylistyka oraz dobrze dopasowany do wnętrza kolor – na te elementy zwraca uwagę każda osoba kupująca doniczki. U nas znajdziesz jednak coś jeszcze – majestatyczne podświetlenie wewnętrzne donic, które czyni te produkty oryginalnymi i ponadczasowymi. Dzięki temu kupisz tanio nowoczesne donice zaskakujące niebanalną formą i doskonałą jakością wykonania. Znajdziesz je w wielu ciekawych kształtach i rozmiarach, wygodnie dopasowując do własnych potrzeb. Świetnie sprawdzają się przy hodowli nawet bardzo wymagających roślin, zapewniając im odpowiednie warunki do prawidłowego rozwoju i wzrostu.

Nowoczesna donica podświetlana nadaje się nie tylko do domu, ale także do ogrodu czy na taras. Donice podświetlane Monumo mogą pełnić również role nowoczesnego oraz energooszczędnego oświetlenia ogrodowego. Donice stojące przed wejściem do domu, restauracji lub na tarasie pięknie rozświetlą i umilą wieczór.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w ten unikalny sposób ozdobić również wnętrze biura, salonu fryzjerskiego i każdego innego lokalu usługowego. Piękna za dnia, po zmroku tworzy wokół siebie magiczną, wprowadzającą w miły nastrój, poświatę. Przekonaj się już dziś, że dzięki tym produktom diametralnie odmienisz wygląd każdej przestrzeni.

longerino light 6

Doniczki świecące wykonane z najlepszych materiałów

Nasze produkty na długo zachowują swój piękny wygląd dzięki wykorzystaniu dobrej klasy materiałów. Wykonane z polietylenu są odporne na uszkodzenia oraz działanie nawet skrajnie trudnych warunków atmosferycznych. To dzięki temu donice podświetlane możesz ustawiać w ogrodzie i na tarasach, mając pewność, że nie stracą swojego wspaniałego wyglądu i trwałości. Zastosowanie w procesie produkcji surowca jakim jest polietylen ma jeszcze jedną istotną zaletę – bez wysiłku utrzymasz doniczki w idealnej czystości. Do ich mycia nie potrzebujesz żadnych zaawansowanych środków chemicznych- Powierzchnię produktów wystarczy przetrzeć lekko zwilżoną ściereczką oraz rozcieńczoną ciepłą wodą z mydłem w płynie.

W podświetlanym wnętrzu donic umieszczono wysokiej jakości oprawę oświetleniową z diodami LED o bardzo długiej żywotności. Do wyboru oferujemy barwę ciepłą oraz zimna światła oraz również wersje RGB na pilota.

Donice LED to chętnie wykorzystywany produkt przez architektów krajobrazu oraz wnętrz do ozdoby pięknych nowoczesnych biurowców, domów oraz unikatowych ogrodów.

Donice oraz pozostałe produkty podświetlane z naszej oferty generują przyjemne dla oka, delikatnie rozproszone światło, a przy tym są energooszczędne. Sprawdź nasze propozycje już dziś i wybierz, świecące donice, które idealnie wpasują się w Twoją wizję dekoracyjną domu, ogrodu lub tarasu. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz gwarantujemy jakość, na której nigdy się nie zawiedziesz.