Poznajcie się z naszym nowym produktem: Geometryczną Donicą Asti !

Trend na nowoczesne i geometryczne donice trwa w najlepsze. Przed Wami nasza kolejna propozycja stylowej i designerskiej donicy – Donica Asti.

Model ten jest utrzymany w mocno nowoczesnym stylu, który przypadnie do gustu sympatykom donic o unikatowym i stylowym kształcie.

Donica Asti sprawdzi się idealnie jako donica do salonu, donica do ogrodu, donica na taras i na balkon.

 

Wszystkie donice Monumo są mrozoodporne ( -30 do +60 stopni C), zatem mogą być używane jako całoroczne donice zewnętrzne . Naszym produktom nie straszne również promieniowanie UV. Produkty są barwione w masie, zatem nie musisz się martwić, że stracą kolor.

Stylowe donice Asti występują w wersji z podwójnym dnem ( wersja dla mniejszych roślin), oraz z pojedynczym dnem ( dedykowane dla roślin o większej bryle korzeniowej).

Donice ogrodowe Asti z odprowadzeniem wody

Jeżeli chcesz zadbać o swoje rośliny w donicy, które stoją cały rok na zewnątrz, zamów opcjonalne odprowadzenie wody z dna donicy. Odprowadzenie wody sprawi, że nadmiar zgromadzonej wody zostanie odprowadzony z dna donicy na zewnątrz.

 

Rozwiązanie to sprawdzi się szczególnie podczas silnych opadów deszczu, wówczas zastosowane odprowadzenie w donicy nie pozwoli aby Twoja roślina zgniła.

Kolorowe donice MONUMO

Spodobały Ci się nasze ekskluzywne donice Asti? Pozostaje jeszcze tylko wybrać odpowiedni kolor z naszej palety barw:

 

Zobacz również donice podświetlaną Asti:

Jeśli zainteresowały Cię stylowe donice do domu i ogrodu zobacz nasze pozostałe produkty z tej serii:

Donica Valencia, Donica Vesari, Donica Alma, Donica Volcano, Donica Vaso.