Jakie donice wybrać do galerii handlowej?

Wielkopowierzchniowe centra handlowe mają ogromny potencjał na stworzenie w nich designerskich przestrzeni. Aby je dodatkowo uatrakcyjnić, warto wprowadzić tam nieco zieleni. Trzeba ją tylko odpowiednio wyeksponować. Jak to zrobić? Wcale nie trzeba na to dużych nakładów finansowych. Kilka donic od MONUMO odmieni każdą przestrzeń! Jakie produkty sygnowane naszą marką warto więc wykorzystać w galerii? Przeczytaj ten artykuł, a wszystkiego się dowiesz – zachęcamy do lektury!

Jakie donice od MONUMO sprawdzą się w galerii handlowej?

Obecna sytuacja to jednocześnie to najlepszy czas na zmianę wystroju centrum handlowego. Jako producent doniczek z tworzywa dobrze wiemy, że w miejscach publicznych, które na co dzień odwiedza mnóstwo ludzi, świetnie sprawdzą się nowoczesne donice z polietylenu. Są one wyjątkowo trwałe i lekkie, ale stabilne – dają się więc łatwo przestawiać, np. w przypadku zmiany aranżacji. Poniżej prezentujemy designerskie donice MONUMO, które mogą znacznie ułatwić oddzielanie poszczególnych części budynku oraz tworzenie zielonych stref relaksu na dużych przestrzeniach.

Donica Vesari

46 centymetrów wysokości i 40 centymetrów szerokości z charakterystycznym ściętym spodem – to podstawowe właściwości donicy Vesari.

Duże dno o nietypowym kształcie doskonale wyeksponuje rośliny. Produkty będą się pięknie prezentować zarówno wewnątrz centrum handlowego, jak i przed jego wejściem. Posadzone tam tuje czy choinki mogą stworzyć dekorację całoroczną lub sezonową, np. świąteczną. Ustawiając obok siebie kilka sztuk donic, można tworzyć unikatowe i niepowtarzalne bryły. Proponujemy modele z:

  • pojedynczym lub podwójnym dnem,
  • funkcją odprowadzenia wody,
  • podświetleniem.

Polecamy donice w różnych wersjach kolorystycznych, w tym np. białe, żółte, czerwone czy antracytowe. Pięknie prezentują się również w kąciku zabaw dla dzieci, wprowadzając tam pogodny i bajkowy klimat.

Donica Volcano

To produkt o niezwykłym kształcie ścian, które tworzą różnej wielkości wieloboki. Doniczki Volcano świetnie prezentują się osobno lub w kompletach – doskonale ożywią wielkopowierzchniową przestrzeń galerii. Zestawione ze sobą wydzielą strefy wypoczynku, gdzie można się zrelaksować. Nic tak nie uspokaja i nie odpręża, jak naturalna zieleń…

Nasze stylowe donice zachowują trwałość kształtu i barwy w każdych warunkach. Do wnętrz polecamy modele z dnem podwójnym. Volcano doskonale komponuje się z innymi podobnymi produktami, np. Vesari czy Longerino.

Donica Vendetta

To model prosty w formie, ale o nietuzinkowym, geometrycznym kształcie. Z racji tego, że jest stosunkowo szeroki, idealnie wpasuje się we wnętrza centrów handlowych. Ekskluzywne doniczki Vendetta występują w wersji z pojedynczym oraz podwójnym dnem. Dlatego pięknie można wyeksponować w nich zarówno małe roślinki, jak i nieco większe okazy, takie jak zamiokulkas, skrzydłokwiat czy fikus. Wówczas donica, jako praktyczny element małej architektury, może ładnie wyglądać obok ławeczek.

Donica Longerino

Te nowoczesne donice znacznie różnią się od naszych poprzednich propozycji. Ich ścianki mają regularne kształty w formie prostopadłościanu. Standardowe wymiary produktów to:

  • wysokość – 70 cm,
  • szerokość – 36 cm,
  • długość – 100 cm.

Taki kształt i wymiary pozwalają skutecznie oddzielić przestrzenie w pasażach handlowych, które są wyłączone z użytku czy też wydzielić strefy gastronomiczne. Aby odgrodzić od siebie poszczególne stoliki, wystarczy połączyć Longerino z innymi modelami doniczek ceramicznych, np. Tower Pot czy Lungo Maxi. Zasadzone w nich rośliny wyglądają pięknie, a ściana zielni daje dodatkowy komfort klientom. Stylowe donice, które proponujemy, wyróżniają się wysoką estetyką wykonania i odpornością na uderzenia, co jest szczególnie ważne w centrach handlowych.

Designersko, stylowo, jakościowo – MONUMO!

Jeśli cenisz niebanalne wzornictwo, wybierz akcesoria od MONUMO! Mamy duże doświadczenie w przygotowywaniu donic niezbędnych w przestrzeniach handlowych i biurowych. Najważniejszy jest dla nas design, styl oraz jakość wykonania. To właśnie wyróżnia nasze donice! Przykładowe aranżacje udostępniliśmy na firmowej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy do ich obejrzenia i kontaktu.