Jak powinno wyglądać wejście do firmy? Zadbaj o wrażenia klientów!

Obecność roślin wpływa na człowieka kojąco i nikogo już nie dziwi, że w wielu firmach powstają tzw. kąciki zieleni, gdzie pracownicy mogą się odprężyć i wypocząć. Jednak rośliny bardzo często pełnią też funkcję reprezentacyjną. Jak przystroić wejście do firmy, aby robiło wrażenie na klientach? Jako producent designerskich donic mamy w tym zakresie duże doświadczenie i chętnie zdradzimy Ci kilka prostych patentów. Sprawdź!

Estetyczna przestrzeń wizytówką firmy

Pierwsze wrażenie jest niezwykle istotne i to ono często decyduje o tym, jak klienci postrzegają Twoją firmę! Zadbaj o swoich gości. Każdy, kto odwiedza biuro, hotel czy restaurację powinien czuć się niemal jak w domu. Przytulności wnętrzu nadają nowoczesne donice, a w nich przepiękna zieleń. Jeśli hol jest mały, może to być pojedyncza donica albo zestawienie kilku modeli, które stworzą niebanalną kompozycję. Aranżując hol, nie zapomnij też o strefie przed budynkiem, powinna ona zapraszać i zaskakiwać gości. W dalszej części artykułu pokażemy, jak stworzyć estetyczną przestrzeń, która stanie się wizytówką firmy.

donica monumo w kawiarni

Donice, meble – co postawić przed budynkiem?

Niezależnie, czy jest to hotel, restauracja, czy inny zakład pracy w każdym przypadku sprawdzą się oryginalne meble podświetlane i designerskie donice o geometrycznych kształtach, a w nich przepiękne rośliny, które od samego wejścia zapraszają do środka.

Proponujemy modele niskie, takie jak np. donica Vesari czy Vendetta, a także wysokie, jak Asti, Volcano czy Bari. Zachwycają kolorami i niebanalnymi kształtami, a jednocześnie są odporne na:

  • mróz,
  • wysokie temperatury,
  • promieniowanie UV,
  • uszkodzenia mechaniczne.

Mogą więc stać na zewnątrz przez cały rok. Możesz je ustawiać pojedynczo lub tworzyć z nich oryginalne kompozycje. Śmiało zestawiaj donice z podświetlanymi meblami i wygodnymi krzesłami z tworzywa. Twoi klienci i pracownicy chętni na nich przysiądą, aby chwilę odetchnąć, a nawet wypić kawę w letni dzień.

Polecane meble oraz donice LED emanują o zmroku rozproszonym światłem, oświetlają przestrzeń przed budynkiem i są oryginalną dekoracją.

Zaaranżuj wewnątrz poczekalnię dla gości

Poczekalnia jest pierwszym pomieszczeniem, przez które przechodzą goście, pacjenci czy klienci firmy, gabinetu stomatologicznego czy hotelu. Musi więc robić dobre wrażenie, gdyż od tego bardzo często zależy, czy Twoi kontrahenci zechcą ponownie odwiedzić to miejsce. Choć specyfika działalności jest różna, wiele elementów wystroju wnętrz jest uniwersalnych.

Od samego wejścia widoczna jest recepcja, która powinna być wyposażona w nowoczesne i komfortowe meble. Dobre wrażenie zrobią designerskie donice z zielenią, które wydzielą przestrzeń dla odwiedzających gości i kącik zabaw dla dzieci. Tam też powinny znaleźć się wygodne krzesła lub fotele. Świetnym rozwiązaniem są niewielkie podświetlane Kubiki Square, które mogą pełnić funkcję stolików. Są wykonane z wytrzymałego polietylenu, który swoim wyglądem przypomina naturalny kamień. Warto wyłożyć na nich, np. branżowe czasopisma. Klienci czy pacjenci mogą przejrzeć firmowe katalogi i wypić aromatyczną kawę w oczekiwaniu na spotkanie. Nowoczesne meble i donice o geometrycznych kształtach świetnie się ze sobą komponują. Produkty te zachwycają kolorami i niebanalnym designem.

valencia ibs

Zalety roślinności w pobliżu firmowego wejścia

Piękne rośliny same w sobie są doskonałą ozdobą – zachwycają i pozwalają na kontakt z naturą. Nikt nie przejdzie obojętnie obok oryginalnych kompozycji kwiatowych. Ich częścią mogą być zarówno małe kwiatki, wysokie cytrynowe trawy, jak i zielone iglaki. Podkreślają strefę wejścia i są pięknym żywym tłem dla ustawionych na zewnątrz mebli oraz betonowych chodników. Za każdym razem sprawiają, że otoczenie wygląda przyjaźnie i zachęca do pójścia dalej. Dopełnieniem zieleni są duże nowoczesne donice, które imitują naturalny kamień. Upiększają wejście i kolorystycznie komponują się z całym otoczeniem.

Sprawdź, jakie doniczki mamy w ofercie MONUMO!

Roślinność ożywia każde wnętrze i wprowadza do niego odrobinę przytulności. Chętnie pomożemy Ci je odpowiednio wyeksponować. Sięgnij po designerskie donice od producenta Monumo, które wraz z przepiękną zielenią stworzą ciekawe kompozycje. W naszej ofercie znajdziesz zarówno produkty o klasycznych, jak i geometrycznych kształtach. Koniecznie zapoznaj się z tą wyjątkową ofertą!